Epson PP Matte Label Premium, Stansad rulle, 102 mm x 152 mm, 185 etiketter
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rullens syfte: Universell
- Rektangel Vit
- Utskriftsteknik: Bläckstråle
- Adhesive type: Permanent
- Värmebeständig
- Etiketter per förpackning: 3330 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson 7113412. Produktens färg: Vit, Etikettyp: Självhäftande skrivaretikett, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 15,2 cm, Maximal rulldiameter: 10,1 cm. Etiketter per förpackning: 3330 st, Etiketter per rulle: 185 st. Ursprungsland: Polen
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 3330 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 18 |
| Kärndiameter | 4.6 cm |
| Etiketter per rulle | 185 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 10.1 cm |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 15.2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Kompatibla produkter | ColorWorks C3500ColorWorks C4000 |
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Ursprungsland | Poland |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
| Värmetålig | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.