Etiketter, Epson, Syntetisk, PP Matt Premium-etikett, B: 76 mm, H: 127 mm, D: 175 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rullsyfte: Universal
- Rektangulär vit
- Utskriftsteknik: Bläckstråle
- Häfttyp: Permanent
- Värmebeständig
- Etiketter per förpackning: 3840 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson 7113421. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Självhäftande skrivaretikett, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 7,6 cm, Etiketthöjd: 12,7 cm, Maximal rulldiameter: 20,3 cm. Etiketter per förpackning: 3 840 st, Etiketter per rulle: 960 st. Ursprungsland: Polen
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 3840 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 960 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 20.3 cm |
| Etikettbredd | 7.6 cm |
| Etikettens höjd | 12.7 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Kompatibla produkter | ColorWorks C6000AE 4*ColorWorks C6000PE 4*ColorWorks C7500 |
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Ursprungsland | Poland |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
| Värmetålig | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.