Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Perform 1000T, B: 100 mm, H: 150 mm, D: 200 mm, K: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Adhesive type: Permanent
- Etiketter per förpackning: 4000 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 10 cm, Etiketthöjd: 15 cm, Vikt: 2,32 kg. Etiketter per förpackning: 4000 st, Etiketter per rulle: 1000 st. Antal per låda: 4 st
Z-Perform 1000T (100 x 150)
En termisk överföringsetikett av obestruket papper med permanent akrylbaserat lim. Utformad för att ge optimal balans mellan prestanda och pris. Lämplig för användning i en mängd olika applikationer, inklusive frakt- och kartongetiketter.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 4000 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 1000 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 10 cm |
| Etikettens höjd | 15 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Antal per låda | 4 pc(s) |
| Vikt | 2.32 kg |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.