Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Perform 1000T, B: 101,6 mm, H: 63,5 mm, D: 127 mm, C: 25,4 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Adhesive typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 13200 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 6,4 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Antal etiketter per förpackning: 13200 st, Antal etiketter per rulle: 1100 st
Zebras urval av etikett- och taggmaterial uppfyller kraven för de flesta applikationer och budgetar.
Standard, ljust vitt slätt pappersmaterial speciellt belagt för att ge den optimala balansen mellan prestanda och pris. Finns i termotransfer och direkttermo.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Termotransfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 13200 st |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2,54 cm |
| Etiketter per rulle | 1100 st |
| Etikettyp | Självhäftande skrivaretikett |
| Etikettbredd | 10,2 cm |
| Etiketthöjd | 6,4 cm |
| Limtyp | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Vit |
| Format | Rulle |
| Form | Rektangel |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Papper |
| Typ | Stansad etikett |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.
