Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Perform 1000T, B: 40 mm, H: 50 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
HÖJDPUNKTER
- Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Lim: Permanent
Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Perform 1000T, B: 40 mm, H: 50 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Etikett, Papper, 40 x 50 mm, Termotransfer, Z-Perform 1000T, Permanent lim, 25 mm kärna, 1480/rulle, 0,5 kg
Kan inte returneras
Kan inte avbeställas när en order har lagts
1.739,00 kr Ekskl. moms.
Artikelnr: 3002109
I lager – 2-5 dagars leverans
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra 3002109. Produktfärg: Vit, Material: Papper, Utskriftsteknik: Termotransfer. Etikettbredd: 4 cm, Etiketthöjd: 5 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Förpackningsvikt: 500 g. Etiketter per rulle: 1480 st
Z-Perform 1000T
Kärna: 25 mm / 1″
Ytterdiameter: 127 mm / 5″
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 1480 pc(s) |
| Etikettbredd | 4 cm |
| Etikettens höjd | 5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Förpackningsvikt | 500 g |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.