Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Perform 1000T, B: 69,85 mm, H: 44,45 mm, D: 200 mm, K: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Syfte: Universell
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Adhesive typ: Permanent
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 3005668. Produktfärg: Vit, Etiketttyp: Självhäftande skrivaretikett, Material: Papper. Etikettbredd: 7 cm, Etiketthöjd: 4,4 cm, Kärndiameter: 7,62 cm. Etiketter per rulle: 3700 st
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Rullar per förpackning | 24 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 3700 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 7 cm |
| Etikettens höjd | 4.4 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.