Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Select 2000T, B: 148 mm, H: 209,55 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Adhesive type: Permanent
- Etiketter per förpackning: 2800 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 14,8 cm, Etiketthöjd: 21 cm, Kärndiameter: 7,62 cm. Etiketter per förpackning: 2800 st, Etiketter per rulle: 700 st
Matt bestruket termotransferpappersetikett med permanent lim
– Levereras på 76mm (3″) kärnor.
– Rekommenderat band: 2100 vax, 3400 eller 3200 vax/harts.
– Rullar säljs endast i lådkvantiteter (4 rullar per låda).
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 2800 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 700 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 14.8 cm |
| Etikettens höjd | 21 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.