Etiketter, Zebra, syntetiska, 8000T Blood Bag Deep Freeze, B: 105 mm, H: 105 mm, D: 127 mm, C: 25,4 mm
HÖJDPUNKTER
- Vit
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Häftämnestyp: Permanent
- Etiketter per förpackning: 2172 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra 3017127. Produktfärg: Vit, Utskriftsteknik: Termotransfer, Häftämnestyp: Permanent. Etikettbredd: 10,5 cm, Etiketthöjd: 10,5 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Förpackningsvikt: 4,9 kg. Etiketter per förpackning: 2172 st, Etiketter per rulle: 543 st
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 2172 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 543 pc(s) |
| Etikettbredd | 10.5 cm |
| Etikettens höjd | 10.5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Förpackningsvikt | 4.9 kg |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.