Zebra CryoCool multifunktionsetikett – 38 mm bredd – rektangulär – termotransfer – polyester
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Rulle
- Vit
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 3017016. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Självhäftande skrivaretikett, Format: Rulle. Etikettbredd: 3,8 cm, Etiketthöjd: 1,3 cm, Kärndiameter: 2,5 cm. Etiketter per rulle: 4 860 st
Media & Etiketter
| Kärndiameter | 2.5 cm |
| Etiketter per rulle | 4860 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 3.8 cm |
| Etikettens höjd | 1.3 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.