Etiketter, Zebra, Syntetiska, Z-Ultimate 3000T Vit, B: 40 mm, H: 40 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Syfte: Universal
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Limtyp: Permanent
Etiketter, Zebra, Syntetiska, Z-Ultimate 3000T Vit, B: 40 mm, H: 40 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
Etikett, Polyester, 40x40mm, Termotransfer, Z-ULTIMATE 3000T VIT, Belagd, Permanent häftämne, 25mm Kärna
Kan inte returneras
Kan inte avbeställas när en order har lagts
4.449,00 kr Ekskl. moms.
Artikelnr: 3010597
I lager – 2-5 dagars leverans
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 3010597. Produktfärg: Vit, Etiketttyp: Självhäftande skrivaretikett, Material: Papper. Etikettbredd: 4 cm, Etiketthöjd: 4 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Etiketter per rulle: 1920 st
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Rullar per förpackning | 20 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 1920 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 4 cm |
| Etikettens höjd | 4 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.109,00 kr Ekskl. moms.