Etiketter, Zebra, Termopapper, Z-Perform 1000D, B: 80 mm, H: 74370 mm, D: 127 mm, K: 25,4 mm
HÖJDPUNKTER
- Kontinuerlig etikett
- Rulle
- Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Direkt termisk
- Adhesive type: Permanent
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000D. Produktfärg: Vit, Typ: Kontinuerlig etikett, Format: Rulle. Etikettbredd: 8 cm, Maximal rull diameter: 12,5 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Paketvikt: 1 kg. Etiketter per rulle: 1 st
Utskrift
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 1 pc(s) |
| Maximal rulldiameter | 12.5 cm |
| Etikettbredd | 8 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Förpackningsvikt | 1 kg |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Continuous label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.109,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.