- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM3X8. Typ: Batteri, Märkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: F120 & V120. Bredd: 74 mm, Djup: 133 mm, Höjd: 16,8 mm
Batteripaketet med hög kapacitet förlänger systemets drifttid upp till två gånger jämfört med standardbatteripaketet, vilket ger en utmärkt lösning för mobila användare som behöver extra batteritid för drift längre än en dag.
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 4070 mAh |
| Batterispänning | 11.61 V |
Mått, Vikt & Design
| Vikt | 205 g |
| Djup | 133 mm |
| Bredd | 74 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | F120 & V120 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Höjd | 16.8 mm |
Relaterade populära produkter
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell ADAPTRARE FÖR STRÖMKABEL FÖR AC
799,00 kr Ekskl. moms.