Star Sanei SK1-311SF4-Q-M-SP, Pappershållare, 8 punkter/mm (203 dpi), skärare, USB, RS232
HÖJDPUNKTER
- Direkttermisk
- 203 x 203 DPI
- Maximal utskriftsbredd: 8 cm Utskriftshastighet: 250 mm/sek
- Inbyggda streckkoder: CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, EAN13, EAN8, ITF, UPC-A, UPC-E
- Anslutningsteknik: Trådbunden
- USB-port
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Star Micronics SK1-311SF4-Q-M-SP. Utskriftsteknik: Direkttermisk, Maximal upplösning: 203 x 203 DPI, Utskriftshastighet: 250 mm/sek. Anslutningsteknik: Kabelansluten, USB-port. Produktfärg: Svart, Grå
Scan & Kamera
| Inbyggda streckkoder | CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, EAN13, EAN8, ITF, UPC-A, UPC-E |
Utskrift
| Utskriftsteknik | Direkt termisk |
| Utskriftshastighet | 250 mm/sec |
| Maximal utskriftsbredd | 8 cm |
Media & Etiketter
| Maximal rulldiameter | 12 cm |
Skärm
| Display | No |
| Inbyggd display | No |
Anslutning & Portar
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Ethernet LAN | No |
| USB-port | Yes |
Trådlöst & Nätverk
| Wi-Fi | No |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black, Grey |
| Bredd | 127 mm |
| Djup | 79 mm |
| Färg | Nej |
Övriga specifikationer
| Maximal upplösning | 203 x 203 DPI |
| Höjd | 137 mm |
| Automatisk kapare | Yes |
Relaterade populära produkter
Kvittoskrivare, Epson Kvittoskrivare
Epson TM-T20III (011A0): USB + seriell, PS, svart, UK
1.619,00 kr Ekskl. moms.
Kvittoskrivare, Star Micronics Kvittoskrivare
Star Micronics MCP30 BK, termisk mC-Print3,
3.069,00 kr Ekskl. moms.
Epson Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Epson TM-P80II AC (131): Kvitto, Autocutter...WLAN
3.889,00 kr Ekskl. moms.
Citizen Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Citizen CBM-910II Punktmatrisimpulsskrivare
1.999,00 kr Ekskl. moms.
Citizen Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Citizen CT-S310II LAN, Dual-IF, 203dpi, svart
2.059,00 kr Ekskl. moms.
Epson Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Epson TM-P80II (101): Kvitto, Bluetooth, USB-C
3.379,00 kr Ekskl. moms.
Citizen Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Citizen CBM-920II Punktmatrisimpulsskrivare
1.929,00 kr Ekskl. moms.
Kvittoskrivare, Epson Kvittoskrivare
Epson TM-M30III, USB-B, USB-C, Ethernet, Svart
2.769,00 kr Ekskl. moms.
Epson Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Epson TM-P80II (111): Kvitto, Wi-Fi, USB-C, EU
3.389,00 kr Ekskl. moms.