- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra 3300 Vax/Resin. Bandlängd: 74 m, Bandbredd: 8,4 cm, Produktfärg: Svart. Antal per förpackning: 12 st. Paketets vikt: 900 g
Rullar levereras på 25 mm kärnor om inget annat anges med speciella skåror för GT800
Skrivbordsskrivare
Exklusive – (LP2824 Plus/ ZD420/ZD410) Band levereras på 12,7 mm kärnor
Media & Etiketter
| Bandlängd | 74 m |
| Bandbredd | 8.4 cm |
| Kärndiameter | 1.2 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 12 pc(s) |
| Förpackningsvikt | 900 g |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Resin, Wax |
Relaterade populära produkter
Färgband för etikettskrivare
Zebra färgband för termisk överföring Cartridge Pack
1.289,00 kr Ekskl. moms.