Zebra Etikett 102 x 152mm, DT, 1000D
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Direkttermisk
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 5700 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 15,2 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Etiketter per förpackning: 5700 st, Etiketter per rulle: 475 st. Antal per kartong: 12 st
– Ekonomisk obestruken direkttermisk pappersetikett med permanent lim
– 475 etiketter per rulle
– Levereras på 25mm (1″) kärnor
– Rullar säljs endast i lådkvantiteter (12 rullar per låda)
Utskrift
| Utskriftstyp | Direkt termisk |
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 5700 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 475 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 15.2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Ljud
| Låda eller huvudkartong kvantitet | 12 pc(s) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.