Zebra Etikett 57 x 32mm, DT, 2000D
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rullsyfte: Universell
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Direkttermisk
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 25200 st
Zebra Etikett 57 x 32mm, DT, 2000D
Per rulle. Permanent lim. Toppbelagd, 2100 etiketter
Säljs i lådor om 12 rullar
Zebra Z-Select 2000D, White, Self-adhesive printer label, Die-cut label, Roll, Paper, Direct thermal
1.509,00 kr Ekskl. moms.
Artikelnr: 800262-125
Delfi nr.: 7398816
I lager – 2-5 dagars leverans
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 5,7 cm, Etiketthöjd: 3,2 cm, Maximal rulldiameter: 12,7 cm. Etiketter per förpackning: 25 200 st, Etiketter per rulle: 2 100 st
Utskrift
| Utskriftstyp | Direkt termisk |
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 25200 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 2100 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 12.7 cm |
| Etikettbredd | 5.7 cm |
| Etikettens höjd | 3.2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Kompatibla produkter | Z-Select 2000D |
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Oljeresistent | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.