Zebra Etikett 76 x 51mm, DT, 2000D
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Direkttermisk
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 16440 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 7,6 cm, Etiketthöjd: 5,1 cm, Maximal rulldiameter: 12,7 cm. Etiketter per förpackning: 16 440 st, Etiketter per rulle: 1 370 st
Utskrift
| Utskriftstyp | Direkt termisk |
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 16440 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 1370 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 12.7 cm |
| Etikettbredd | 7.6 cm |
| Etikettens höjd | 5.1 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Oljeresistent | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.