Zebra ZeroLiner 2000D, Linerless, etikettrulle, DT, Permanent, 80mm, 10 meter, 50/box
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Kontinuerlig etikett
- Rulle
- Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Direkt termisk
- Självhäftande typ: Permanent
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra ZIPZLM3013254. Produktfärg: Vit, Typ av etikett: Självhäftande etikett för skrivare, Typ: Kontinuerlig etikett. Arkbredd: 8 cm, Arklängd: 10 m, Kärndiameter: 1,2 cm
Utskrift
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Kärndiameter | 1.2 cm |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Typ av lim | Permanent |
| Arkets längd | 10 m |
| Arkets bredd | 8 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Continuous label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.