Zebra band vax 131mm x 450 meter
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 2300 vax. Bandlängd: 450 m, Bandbredd: 13,1 cm, Produktens färg: Svart
Media & Etiketter
| Bandlängd | 450 m |
| Bandbredd | 13.1 cm |
| Bandmaterial | Wax |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.5 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Wax |
Relaterade populära produkter
Färgband för etikettskrivare
Star Micronics RC700BR TT Ribbon - Svart, Röd - 1 förpackning-
99,00 kr Ekskl. moms.
Färgband för etikettskrivare
ZEBRA Färgband, färg-YMCKO, 58mmx148m, 300 imager, ZC300
589,00 kr Ekskl. moms.
