- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra 2300 Voks. Båndlængde: 450 m, Båndbredde: 13,1 cm, Produktfarve: Sort
Medie & Labels
| Båndets længde | 450 m |
| Båndets bredde | 13.1 cm |
| Farvebånds materiale | Wax |
| Materiale | Wax |
| Ruller pr. pakke | 12 |
| Kernens diameter | 2.5 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84439990 |