- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra 3200 Voks/Resin. Båndlængde: 300 m, Båndbredde: 11 cm, Produktfarve: Sort
3200 premium
Voks/Resin
Et premium voks/resin-bånd, der giver fremragende udskriftskvalitet på en bred vifte af Zebra papir- og syntetiske materialer. 3200 tilbyder meget god modstandsdygtighed over for ridser, pletter, dagligdags kemikalier og højere temperaturer, samt evnen til at udskrive med op til 250 mm pr. sekund. UL- og CSA-anerkendt med forskellige Zebra-materialer.
Medie & Labels
| Båndets længde | 300 m |
| Båndets bredde | 11 cm |
| Farvebånds materiale | Wax-Resin |
| Ruller pr. pakke | 6 |
| Kernens diameter | 2.5 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84439990 |
Øvrige specifikationer
| Certificering | UL/cUL |