- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Perform 1000T. Båndlængde: 74 m, Båndbredde: 8,4 cm, Antal pr. kasse: 12 stk.
Kompatibel med:
– TLP2844;
– TLP3842;
– TLP3844.
Medie & Labels
| Båndets længde | 74 m |
| Båndets bredde | 8.4 cm |
| Farvebånds materiale | Wax |
| Materiale | Wax |
| Ruller pr. pakke | 12 |
| Kernens diameter | 1.2 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Antal pr. kasse | 12 pc(s) |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84439990 |