- Description
- Additional information
Description
Zebra Z-Perform 1000T. Ribbon length: 74 m, Ribbon width: 8.4 cm, Quantity per box: 12 pc(s)
Compatible with:
– TLP2844;
– TLP3842;
– TLP3844.
| Ribbon length | 74 m |
| Ribbon width | 8.4 cm |
| Ribbon material | Wax |
Media & Labels
| Rolls per pack | 12 |
| Core diameter | 1.2 cm |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Quantity per box | 12 pc(s) |
Certifications
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Other specifications
| Material | Wax |
Related popular products
05319BL11045
Zebra Wax Ribbon, 110mmx450m (4.33inx1476ft), 5319, Performance, 25mm (1in) core
3.648,00kr. Excl. VAT
02100BK08945
ZEBRA TT RIBBON 89MM, 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.120,00kr. Excl. VAT
02100BK06045
ZEBRA TT RIBBON 60MM 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
754,00kr. Excl. VAT
02300BK11030
ZEBRA RIBBON WAX 2300 110X300M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
809,00kr. Excl. VAT
02300BK06030
ZEBRA RIBBON WAX 2300 60X300M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
440,00kr. Excl. VAT
04800BK06045
ZEBRA TT RIBBON 60mm 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.909,00kr. Excl. VAT