- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Bandlängd: 74 m, Bandbredd: 8,4 cm, Antal per låda: 12 st
Kompatibel med:
– TLP2844;
– TLP3842;
– TLP3844.
Media & Etiketter
| Bandlängd | 74 m |
| Bandbredd | 8.4 cm |
| Bandmaterial | Wax |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 1.2 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per låda | 12 pc(s) |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Wax |
Relaterade populära produkter
02100BK08045
ZEBRA TT FÄRGBAND 80MM, 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
1.469,00 kr Ekskl. moms.
02300BK11030
ZEBRA FÄRGBAND VAX 2300 110X300M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
1.189,00 kr Ekskl. moms.
02100BK15645
ZEBRA TT FÄRGBAND 156MM, 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
2.869,00 kr Ekskl. moms.
03200BK15645
ZEBRA TT RIBBON 156mm 450M . Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 6 rullar
2.549,00 kr Ekskl. moms.
04800BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
1.859,00 kr Ekskl. moms.
05095BK08345
ZEBRA TT BAND SVART 83MM. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 6 rullar
2.669,00 kr Ekskl. moms.