- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Brodit 216295. Type mobilenhed: Bærbar printer, type: Passiv holder, korrekt brug: Indendørs, produktfarve: Sort
Denne holder giver en nem og sikker måde at montere din printer på. Med MultiMoveClip med hurtigudløsning er det nemt at flytte din printer mellem forskellige placeringer. Brodit-produkter kombinerer funktionalitet og bekvemmelighed og bidrager til et forbedret arbejdsmiljø. Specialfremstillet holder med en perfekt, fast pasform. Fastgør på et sokkelbeslag eller en højstyrke ProClip-monteringsplatform.
Medie & Labels
| Materiale | ABS, Acetal |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Enhedsmonteringstype | Screw mount |
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 45 mm |
Certificeringer
| Mobilenhedstype | Bærbar printer |
| Korrekt brug | Indendørs |
| Kompatibilitet | TSC Alpha 30L, TSC Alpha 40L |
Øvrige specifikationer
| Type | Passive holder |
| Orientering | Vertical |
| Oprindelsesland | Sweden |
| Højde | 119 mm |
| Vægt | 167 g |
Relaterede populære produkter
ZBK-ET4X-8BTRYBK1-01
Zebra ET4X 8 tommer udvidelsesbagside til PowerPack eksternt batteri til 8 tommer ET40, ET45
1.555,00kr. Ekskl. moms
ZBK-ET4X-10HCVESA-01
Zebra ET4X 10inch Healthcare Plastic Blue Expansion Back med Vesa-mønster
1.729,00kr. Ekskl. moms
SG-ET4X-HCHNDSTR1-01
Zebra ET4X 10 tommer HealthCare-håndrem til 10 tommer HC ET40, ET45
746,00kr. Ekskl. moms
SG-ET4X-DCLIPS-01
Zebra ET4X D-Clips, til brug af skulderrem på Rugged Boot, passer til: ET40/45
189,00kr. Ekskl. moms
SPXF14305-02
Ergonomic Solutions, X-Frame iPad Pro 10.5" (2017) iPad Air 10.5" (2019) iPad 10.2" (2019/2020)
377,00kr. Ekskl. moms