Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 80 Kvittering, Termisk Papir, 80 mm, 40 mm, 12,7 mm, Hvid
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Perform 1000D. Estimeret arkiveringslevetid: 10 år, Mærkekompatibilitet: Zebra. Længde: 11 m, Bredde: 80 mm, Diameter: 4 cm. Antal pr. pakke: 25 stk.
Medie & Labels
| Kernediameter | 1,3 cm |
| Anslået arkivlevetid | 10 år |
Mål, Vægt & Design
| Bredde | 80 mm |
| Diameter | 4 cm |
| Længde | 11 m |
| Antal pr. pakke | 25 stk. |
Certificeringer
| Harmoniseret System (HS)-kode | 84439990 |
| Brandkompatibilitet | Zebra |
Relaterede populære produkter
C33S045390
Kvitteringsruller, normalt papir, 101,6 mm, kvitterings-/voucher-rulle (endless)
56,00kr. Ekskl. moms
3004596
Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Kvittering, Termisk papir, 101,6 mm, 57 mm, 19 mm, Hvid
607,00kr. Ekskl. moms
3013689
Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Kvittering, Termisk papir, 58 mm, 40 mm, 12,7 mm, Hvid
840,00kr. Ekskl. moms
03400BK15645
Termisk transferbånd, Zebra, 3400, voks/harpiks, 156 mm, 450 m, Out, Sort
1.352,00kr. Ekskl. moms
03200BK08330
Termiske transferbånd, Zebra, 3200, voks/harpiks, 83 mm, 300 m, Out, Sort
611,00kr. Ekskl. moms
3014861-T
Zebra Z-Perform 1000D 60 Kvitteringspapir, 80mm x 26,52m, Ruller/Kasse: 30, 13mm kerne
1.399,00kr. Ekskl. moms
3006132
Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Kvittering, 76 mm x 20 meter
1.059,00kr. Ekskl. moms
01942-080Z
Zebra Z-Select 2000D 60 Kvitteringspapir 80 mm x 250 m Kvitteringspapir
1.919,00kr. Ekskl. moms
