Receipt Rolls, Zebra, Z-Perform 1000D 80 Receipt, Thermal Paper, 80 mm, 40 mm, 12.7 mm, White
- Description
- Additional information
Description
Zebra Z-Perform 1000D. Estimated archival life: 10 year(s), Brand compatibility: Zebra. Length: 11 m, Width: 80 mm, Diameter: 4 cm. Quantity per pack: 25 pc(s)
Media & Labels
| Core diameter | 1.3 cm |
Dimensions, Weight & Design
| Width | 80 mm |
| Diameter | 4 cm |
| Length | 11 m |
| Quantity per pack | 25 pc(s) |
Certifications
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Brand compatibility | Zebra |
Other specifications
| Estimated archival life | 10 year(s) |
Related popular products
3013689
Receipt Rolls, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Receipt, Thermal Paper, 58 mm, 40 mm, 12.7 mm, White
840,00kr. Excl. VAT
76014
Labels, Zebra, Synthetic, Z-Ultimate 3000T, W: 69.85 mm, H: 31.75 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
4.792,00kr. Excl. VAT
800264-105
Labels, Zebra, Thermal Paper, Z-Select 2000D, W: 101.6 mm, H: 25.4 mm, D: 127 mm, C: 25.4 mm
1.706,00kr. Excl. VAT
3014861-T
Zebra Z-Perform 1000D 60 Receipt Paper, 80mm x 26.52m, Rolls/Box: 30, 13mm core
1.399,00kr. Excl. VAT
