- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Star Micronics TSP743 II. Udskrivningsteknologi: Termisk overførsel, Udskrivningshastighed: 250 mm/sek. Produktfarve: Hvid
| Printteknologi | Termotransfer |
Tilslutning & Porte
| Ethernet LAN | Nej |
Trådløs & Netværk
| Wi-Fi | Nej |
Software & Styresystem
| Understøttede Windows-styresystemer | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
Mål, Vægt & Design
| Maks. udskriftsbredde | 8,25 cm |
| Produktfarve | Hvid |
| Bredde | 147 mm |
| Dybde | 213 mm |
| Højde | 148 mm |
| Vægt | 1,75 kg |
| Farve | Nej |
Driftsforhold
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84433210 |
Øvrige specifikationer
| Udskriftshastighed | 250 mm/sek. |
| Certificering | UL, C-UL, TÜV, FCC, VCCI, EN55022, CE, Gost |