- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Star Micronics TSP743 II. Utskriftsteknik: Termisk överföring, Utskriftshastighet: 250 mm/sek. Produktfärg: Vit
Utskrift
| Utskriftsteknik | Termotransfer |
| Utskriftshastighet | 250 mm/sek |
| Maximal utskriftsbredd | 8,25 cm |
Anslutning & Portar
| Ethernet LAN | Nej |
Programvara & OS
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Vit |
| Bredd | 147 mm |
| Djup | 213 mm |
| Höjd | 148 mm |
| Vikt | 1,75 kg |
| Färg | Nej |
Driftsförhållanden
| Relativ luftfuktighet vid drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfuktighet vid förvaring (H-H) | 10 - 90% |
| Drifttemperatur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Förvaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84433210 |
| Certifiering | UL, C-UL, TÜV, FCC, VCCI, EN55022, CE, Gost |
Övriga specifikationer
| Wi‑Fi | Nej |
Relaterade populära produkter
Kvittoskrivare, Star Micronics Kvittoskrivare
Star TSP143IIU+, USB, 8 punkter/mm (203dpi), skärare, grå
1.669,00 kr Ekskl. moms.
Kvittoskrivare, Star Micronics Kvittoskrivare
Star Micronics MCP30 BK, termisk mC-Print3,
3.069,00 kr Ekskl. moms.
Citizen Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Citizen CT-S310II LAN, Dual-IF, 203dpi, svart
2.059,00 kr Ekskl. moms.
Bluetooth-etikettskrivare, Direkt termisk etikettskrivare, Etikettskrivare, Kvittoskrivare, Kvittoskrivare med Bluetooth, Linerless etikettutskrift, Skrivbords etikettskrivare, Star Micronics Kvittoskrivare, Wi-Fi-etikettskrivare
Star Micronics mC-Label3 DT etikett- och lådlös skrivare
5.829,00 kr Ekskl. moms.
Epson Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Epson TM-P80II (101): Kvitto, Bluetooth, USB-C
3.379,00 kr Ekskl. moms.
Citizen Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Citizen CBM-920II Punktmatrisimpulsskrivare
1.929,00 kr Ekskl. moms.
Citizen Kvittoskrivare, Kvittoskrivare
Citizen CT-E601, USB, USB Host, 8 punkter/mm (203 dpi), skärare, vit
2.579,00 kr Ekskl. moms.
Kvittoskrivare, Star Micronics Kvittoskrivare
Star Micronics, TSP847II-24 W/O I/F GRY, etikett för storformat
5.959,00 kr Ekskl. moms.