USB-C panelmonteret oplader med afisolerede ledninger – Power Delivery, maks. 60 W, kabellængde 200 mm
HØJDEPUNKTER
- Opladerkompatibilitet: Smartphone, tablet, smartwatch, mobil computer
- Opladertype: Bil
- Sort
- Kabellængde: 0,2 m Kontakt
- Hurtigopladning
- 24 V 60 W Maksimal udgangsspænding: 20 V
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
RAM Mounts 560022. Opladertype: Bil, opladerkompatibilitet: Smartphone, tablet, smartwatch, mobil computer. Indgangsspænding: 24 V, maksimal udgangsspænding: 20 V. Antal USB Type-C-porte: 1, hurtigopladning. Kabellængde: 0,2 m, produktfarve: Sort
Tilslutning & Porte
| Kabellængde | 0.2 m |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery op til | 60 W |
Batteri & Strøm
| Opladertype | Auto |
| Indgangsspænding | 24 V |
| Hurtig opladning | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Maksimal udgangsspænding | 20 V |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Output current (15V) | 3 A |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 2 A |
| Output current (12V) | 3 A |
| Output current (20V) | 3 A |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Dybde | 55 mm |
Driftsforhold
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 90 °C |
Certificeringer
| Kompatibilitet med oplader | Smartphone, Tablet, Smartwatch, Mobile computer |
Øvrige specifikationer
| Funktionsprincip | Contact |
| Antal samtidigt tilsluttede enheder (maks.) | 1 |
| Vægt | 30 g |
| Maksimal effekt | 60 W |