USB-C panelmonterad laddare med lösa ledningar – Power Delivery, max. 60 W, kabellängd 200 mm
HÖJDPUNKTER
- Laddarkompatibilitet: Smartphone, surfplatta, smartwatch, mobil dator
- Laddartyp: Bil
- Svart
- Kabellängd: 0,2 m Kontakt
- Snabbladdning
- 24 V 60 W Maximal utspänning: 20 V
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
RAM Mounts 560022. Laddartyp: Bil, laddarkompatibilitet: Smartphone, surfplatta, smartwatch, mobil dator. Inspänning: 24 V, maximal utspänning: 20 V. Antal USB Type-C-portar: 1, snabbladdning. Kabellängd: 0,2 m, produktfärg: Svart
Anslutning & Portar
| Kabellängd | 0.2 m |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery upp till | 60 W |
Batteri & Ström
| Laddartyp | Auto |
| Inspänning | 24 V |
| Snabbladdning | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Maximal utgångsspänning | 20 V |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Output current (15V) | 3 A |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 2 A |
| Output current (12V) | 3 A |
| Output current (20V) | 3 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Djup | 55 mm |
| Vikt | 30 g |
Driftsförhållanden
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 90 °C |
Certifieringar
| Kompatibilitet med laddare | Smartphone, Tablet, Smartwatch, Mobile computer |
Övriga specifikationer
| Driftsprincip | Contact |
| Antal samtidigt anslutna enheter (max) | 1 |
| Maximal effekt | 60 W |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra 12 pinnar 43 tum (1,1 m) STANDARD KABELMONTAGE
909,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic Magellan 1500i Kabel, USB, typ A, strömavstängningsterminal, 2 m
189,00 kr Ekskl. moms.