USB-C panelmonteret oplader med bare ledninger, kabellængde 150 mm
HØJDEPUNKTER
- USB-C-opladningsport med USB Power Delivery 45 W for de hurtigste opladningshastigheder
- Oplader smartphones 30 % hurtigere end sammenlignelige produkter fra andre producenter
- Oplader smartphones 50 % hurtigere end produkter med USB-A-porte fra andre producenter
- Nem installation og kompatibel med afbryderprogrammer fra Berker og Inprojal
- Velegnet til vægtykkelser op til 17 mm
- Sikkert design med afrundede kanter, beskyttelse mod kortslutning, overspænding og høje temperaturer
- Leveres med åbne kabelender og et 150 mm kabel
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
RAM Mounts 560006. Opladertype: Auto, opladerkompatibilitet: Smartphone, tablet, smartwatch, mobilcomputer. Indgangsspænding: 24 V, maksimal udgangsspænding: 20 V. Antal USB Type-C-porte: 1, hurtigopladning. Kabellængde: 0,15 m, produktfarve: Sort
Single USB-C Charger leverer kraftig og hurtig opladning med op til 45 W via USB Power Delivery, hvilket gør den ideel til campingvogne, både og autocampere.
Den genialt enkle tilslutning bliver fremtidens universelle standard for opladningsudtag og gør den til den perfekte platform til ultrahurtig opladning af tablets, notebooks og smartphones.
Tilslutning & Porte
| Kabellængde | 0.15 m |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery op til | 45 W |
Batteri & Strøm
| Opladertype | Auto |
| Indgangsspænding | 24 V |
| Hurtig opladning | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Maksimal udgangsspænding | 20 V |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Output current (15V) | 3 A |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 2 A |
| Output current (12V) | 3 A |
| Output current (20V) | 2.25 A |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Dybde | 44.5 mm |
Driftsforhold
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 90 °C |
Certificeringer
| Kompatibilitet med oplader | Smartphone, Tablet, Smartwatch, Mobile computer |
Øvrige specifikationer
| Funktionsprincip | Contact |
| Antal samtidigt tilsluttede enheder (maks.) | 1 |
| Vægt | 25 g |
| Maksimal effekt | 45 W |