USB-C-laddare för panelmontering med öppna kabeländar, kabellängd 150 mm
HÖJDPUNKTER
- USB-C-laddningsport med USB Power Delivery 45 W för snabbaste laddningshastighet
- Laddar smartphones 30 % snabbare än jämförbara produkter från andra tillverkare
- Laddar smartphones 50 % snabbare än produkter med USB-A-portar från andra tillverkare
- Enkel installation och kompatibel med strömbrytarprogram från Berker och Inprojal
- Lämplig för väggtjocklekar upp till 17 mm
- Säker design med rundade kanter, skydd mot kortslutning, överspänning och höga temperaturer
- Levereras med öppna kabeländar och en 150 mm kabel
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
RAM Mounts 560006. Laddartyp: Bil, Laddarkompatibilitet: Smartphone, Surfplatta, Smartklocka, Mobil dator. Inspänning: 24 V, Maximal utspänning: 20 V. Antal USB Type-C-portar: 1, Snabbladdning. Kabellängd: 0,15 m, Produktfärg: Svart
Den enkla USB-C-laddaren ger kraftfull och snabb laddning med upp till 45 W via USB Power Delivery, vilket gör den idealisk för husvagnar, båtar och husbilar.
Den genialt enkla anslutningen kommer att bli den universella standarden för ladduttag i framtiden, vilket gör den till den perfekta plattformen för ultrasnabb laddning av surfplattor, bärbara datorer och smartphones.
Anslutning & Portar
| Kabellängd | 0.15 m |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery upp till | 45 W |
Batteri & Ström
| Laddartyp | Auto |
| Inspänning | 24 V |
| Snabbladdning | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Maximal utgångsspänning | 20 V |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Output current (15V) | 3 A |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 2 A |
| Output current (12V) | 3 A |
| Output current (20V) | 2.25 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Djup | 44.5 mm |
| Vikt | 25 g |
Driftsförhållanden
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 90 °C |
Certifieringar
| Kompatibilitet med laddare | Smartphone, Tablet, Smartwatch, Mobile computer |
Övriga specifikationer
| Driftsprincip | Contact |
| Antal samtidigt anslutna enheter (max) | 1 |
| Maximal effekt | 45 W |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Kablar för handterminal, POS-kablar, Tillbehör för handdatorer
Kabel för sammankoppling av Zebra PSS Cradle
259,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.