Zebra strømforsyning
HØJDEPUNKTER
- Dette er en ekstra strømforsyning
- Denne strømforsyning leveres normalt sammen med hver L10-serie tablet.
- Strømforsyningen bruges også, når batteriopladeren (450166) anvendes i stand-alone tilstand.
- Bruger IEC 320 C5-strømkabel
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra 450154. Formål: Tablet, strømforsyningstype: Indendørs, indgangsspænding: 100-240 V. Produktfarve: Sort. Antal pr. pakke: 1 stk.
Batteri & Strøm
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Udgangsspænding | 19 V |
| Udgangsstrøm | 3.42 A |
| Indgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Indgangsstrøm | 1.5 A |
Mål, Vægt & Design
| Formål | Tablet |
| Produktfarve | Black |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
Certificeringer
| Kompatibilitet | L10 |
| Harmoniseret system (HS) kode | 85044095 |
| Mærkekompatibilitet | Zebra |
Relaterede populære produkter
STND-ET4X-10POS1-01
Zebra ET4X 10 tommer POS-stativ (Point-Of-Sale) til 10 tommer ET40, ET45
2.799,00kr. Ekskl. moms
ZBK-ET4X-8BTRYBK1-01
Zebra ET4X 8 tommer udvidelsesbagside til PowerPack eksternt batteri til 8 tommer ET40, ET45
1.555,00kr. Ekskl. moms
SG-ET4X-HCHNDSTR1-01
Zebra ET4X 10 tommer HealthCare-håndrem til 10 tommer HC ET40, ET45
746,00kr. Ekskl. moms
SPXF14305-02
Ergonomic Solutions, X-Frame iPad Pro 10.5" (2017) iPad Air 10.5" (2019) iPad 10.2" (2019/2020)
377,00kr. Ekskl. moms
