Zebra power supply
HIGHLIGHTS
- This is a spare power supply
- This power supply normally ships with each L10 series tablet
- Power supply also used when using the Spare Battery Charger (450166) in stand-alone mode
- Uses IEC 320 C5 style AC Line Cord
- Description
- Additional information
Description
Zebra 450154. Purpose: Tablet, Power supply type: Indoor, Input voltage: 100 – 240 V. Product colour: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)
Processor & Memory
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Input current | 1.5 A |
Battery & Power
| Power supply type | Indoor |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.42 A |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Certifications
| Purpose | Tablet |
| Compatibility | L10 |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Brand compatibility | Zebra |
Related popular products
SG-NGWT-WSTPLN-01
ZEBRA WT6000 Replacement Medium/Large Spare Strap For Wrist Mount.
70,00 € Excl. VAT