Zebra strömförsörjning
HÖJDPUNKTER
- Detta är en extra strömförsörjning
- Denna strömförsörjning levereras normalt med varje L10-seriens surfplatta
- Strömförsörjningen används även när batteriladdaren (450166) används i fristående läge
- Använder IEC 320 C5-strömkabel
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 450154. Syfte: Surfplatta, Typ av strömförsörjning: Inomhus, Inspänning: 100–240 V. Produktfärg: Svart. Antal per förpackning: 1 st
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Utgångsström | 3.42 A |
| Ingångsström | 1.5 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
Certifieringar
| Syfte | Surfplatta |
| Kompatibilitet | L10 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 85044095 |
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Övriga specifikationer
| Infrekvens | 50-60 Hz |
Relaterade populära produkter
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell strömkabeladapter för AC
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra 2 D-klämmor som skruvas fast i det robusta chassit
219,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra WT6000 handledsfäste med rem i storlek Medium/Large
1.239,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
749,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.