Elo power supply
HIGHLIGHTS
- Power supply type: Indoor
- Output power: 65 W Input voltage: 100 - 240 V Input frequency: 47 - 63 Hz Output voltage: 19 V
- Purpose: All-in-One PC AC-to-DC
- 1 pc(s)
- Black
- Description
- Additional information
Description
Elo Touch Solutions E514304. Purpose: All-in-One PC, Power supply type: Indoor, Input voltage: 100 – 240 V. Product colour: Black. Width: 460 mm, Depth: 108 mm, Height: 29.5 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
Processor & Memory
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 47 - 63 Hz |
| Input current | 1.5 A |
| Maximum input voltage | 240 V |
Battery & Power
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.42 A |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 460 mm |
| Depth | 108 mm |
| Height | 29.5 mm |
Certifications
| Purpose | All-in-One PC |