- Description
- Additional information
- Documents
Description
Epson OT-SB60II: Single battery charger. Power source type: AC, Type: Indoor battery charger, Country of origin: China. Quantity per pack: 1 pc(s). Package width: 220 mm, Package depth: 515 mm, Package height: 205 mm
Connectivity & Ports
| Number of batteries supported | 1 |
Wireless & Network
| Compatible products | Epson TM-P60II, TM-P80 |
Battery & Power
| Power source type | AC |
Dimensions, Weight & Design
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 220 mm |
| Package depth | 515 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package weight | 1.31 kg |
Certifications
| Harmonized System (HS) code | 85044055 |
Other specifications
| Type | Indoor battery charger |
| Country of origin | China |
