Zebra Wax Ribbon, 110mmx74m (4,33inx242ft), 1600, Standard, cartridge ,6/box
HIGHLIGHTS
- 1600 pages
- Brand compatibility: Zebra
- 6 pc(s)
- Description
- Additional information
- Similar products
Description
Zebra 01600CT11007. Compatibility: ZD420c ZD420c-HC, Page yield: 1600 pages, Brand compatibility: Zebra. Ribbon width: 7.4 cm, Ribbon length: 110 m. Package width: 56 mm, Package depth: 130 mm, Quantity per pack: 6 pc(s)
Wax Ribbon, 110mmx74m (4.33inx242ft), 1600; Standard, cartridge ,6/box
| Page yield | 1600 pages |
| Ribbon width | 7.4 cm |
| Ribbon length | 110 m |
Dimensions, Weight & Design
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
| Package width | 56 mm |
| Package depth | 130 mm |
Certifications
| Compatibility | ZD420cZD420c-HC |
| Brand compatibility | Zebra |
-
Zebra Wax Ribbon, 110mmx74m (4,33inx242ft), 1600, Standard, cartridge ,6/box
499,00kr. Excl. VATAdd to cart -
Zebra Wax Ribbon, 110mmx74m (4,33inx242ft), 1600, Standard, cartridge ,6/box
895,00kr. Excl. VATAdd to cart
Similar products
Related popular products
P1112640-054
Zebra Kit, Media Core Adaptors for 1.5inch, 2 & 3inch Diameter Media Cores, (set of 2 each)
265,00kr. Excl. VAT