Etiketter, Zebra, normalpapper, Z-Select 2000T, B: 50,8 mm, H: 31,75 mm, D: 200 mm, K: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Z-Select 2000T
- Stansad etikett
- Rulle
- Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Häftämne: Permanent
- Etiketter per förpackning: 42 400 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Z-Select 2000T, Typ: Stansad etikett. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 5,08 cm, Etiketthöjd: 3,17 cm, Storlek (tum): 5,08 cm (2″). Etiketter per förpackning: 42 400 st, Etiketter per rulle: 4 240 st
Z-Select 2000T
4 240 per rulle, 10 per låda, per förpackning.
Mediastorlek
– 2″ x 1,25″
– 50,8 mm x 31,75 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 42400 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 10 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 4240 pc(s) |
| Typ av etikett | Z-Select 2000T |
| Etikettbredd | 5.08 cm |
| Etikettens höjd | 3.17 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Storlek (imperial) | 5.08 cm (2") |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.