Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Perform 1000T, B: 101,6 mm, H: 203,2 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Z-Perform 1000T
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Adhesive type: Permanent
- Etiketter per förpackning: 2904 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Z-Perform 1000T, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 20,3 cm, Storlek (imperial): 10,2 cm (4 ”). Etiketter per förpackning: 2904 st, Etiketter per rulle: 726 st
Z-Perform 1000T
726 per rulle, 4 per kartong, per förpackning.
Mediestorlek
– 4″ x 8 ”
– 101,6 mm x 203,2 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Termisk överföring |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 2904 dator(er) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Etiketter per rulle | 726 pc(er) |
| Typ av etikett | Z-Perform 1000T |
| Etikettbredd | 10,2 cm |
| Etikettens höjd | 20,3 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Vit |
| Format | Rulle |
| Form | Rektangel |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Papper |
| Typ | Utstansad etikett |
| Storlek (imperial) | 10,2 cm (4") |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.