Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Select 2000T, B: 101,6 mm, H: 152,4 mm, D: 66,04 mm, K: 19 mm
HÖJDPUNKTER
- Permanent häftämne
- Stansad etikett
- Rulle
- Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Häftämne: Permanent
- Etiketter per förpackning: 9720 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Produktfärg: Vit, Etiketttyp: Permanent vidhäftning, Typ: Stansat etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 15,2 cm, Kärndiameter: 1,9 cm. Etiketter per förpackning: 9720 st
För P4T / RP4T mobila skrivare
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 9720 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 9 |
| Kärndiameter | 1.9 cm |
| Typ av etikett | Permanent Adhesive |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 15.2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.