Etiketter, Zebra, Syntetiska, Z-Ultimate 3000T, B: 69,85 mm, H: 31,75 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Polyester
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Adhesive type: Permanent
- Etiketter per förpackning: 34360 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Ultimate 3000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Label width: 7 cm, Label height: 3.2 cm, Maximum roll diameter: 20 cm. Etiketter per förpackning: 34 360 st, Etiketter per rulle: 4 295 st
Z-Ultimate 3000T Vit
Kvantitet
Mediestorlek
– 2,75″ x 1,25″
– 69,85 mm x 31,75 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 34360 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 8 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 4295 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 20 cm |
| Etikettbredd | 7 cm |
| Etikettens höjd | 3.2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Polyester |
| Typ av ytbehandling | Gloss |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
Relaterade populära produkter
10006995K
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.159,00 kr Ekskl. moms.
3008871-T
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.299,00 kr Ekskl. moms.
3007419-T
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.109,00 kr Ekskl. moms.
800999-009
Zebra Z-Select 2000D 190 Etikett 57 x 35 mm Direkttermoetikett, bestruken, 25 mm kärna
1.459,00 kr Ekskl. moms.