Etiketter, Zebra, Syntetiskt, PolyE 3100T Glans, B: 76,2 mm, H: 25,4 mm, D: 200 mm, K: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Vit
- Material: Polyeten
- Lim: Permanent
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra PolyE 3100T. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Självhäftande skrivaretikett, Material: Polyeten. Etikettbredd: 7,6 cm, Etiketthöjd: 2,5 cm, Kärndiameter: 7,62 cm. Etiketter per rulle: 5180 st
Media & Etiketter
| Rullar per förpackning | 6 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 5180 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 7.6 cm |
| Etikettens höjd | 2.5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Polyethylene |
| Typ av ytbehandling | Gloss |
| Självhäftande material | Acrylic |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.