Zebra Z-Perform 1000T, Vit, Papper, Värmeöverföring, 76 x 127 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Självhäftande typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 1152 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 7,6 cm, Etiketthöjd: 12,7 cm, Kärndiameter: 7,62 cm. Etiketter per förpackning: 1152 st. Antal per låda: 6 st.
Z-Perform 1000T (76 x 127)
En termisk överföringsetikett av obestruket papper med permanent akrylbaserat lim. Utformad för att ge optimal balans mellan prestanda och pris. Lämplig för användning i en mängd olika applikationer, inklusive frakt- och kartongetiketter.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 1152 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 6 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 7.6 cm |
| Etikettens höjd | 12.7 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Antal per låda | 6 pc(s) |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.