Zebra Z-Select 2000T, etikettrulle, normalpapper, 102x51mm
HÖJDPUNKTER
- Z-Select 2000T
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Tryckteknik: Termisk överföring
- Typ av självhäftande: Permanent
- Etiketter per förpackning: 2740 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Z-Select 2000T, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 5,1 cm, Storlek (imperial): 10,2 cm (4″) Etiketter per förpackning: 2740 st.
Z-Select 2000T
2740 per rulle, 4 per låda, per förpackning.
Mediestorlek
– 4″ x 2 ”
– 101,6 mm x 50.8 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 2740 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Typ av etikett | Z-Select 2000T |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 5.1 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
| Storlek (imperial) | 10.2 cm (4") |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.