Zebra Etikett 100 x 50mm, DT, 2000TD
HÖJDPUNKTER
- Rulle
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Direkt termisk
- Typ av självhäftande: Permanent
- Etiketter per förpackning: 5200 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000D. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Rulle, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 10 cm, Etiketthöjd: 5 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Etiketter per förpackning: 5200 st, Etiketter per rulle: 1300 st. Antal per kartong: 4 st
Kompatibla skrivare
– A300;
– DA402;
– Ht-146;
– LP 2642;
– LP 2742;
– LP 2844;
– LP 2844-Z;
– T402;
– TLP 2844;
– TLP 2844-Z;
– TLP 3742;
– TLP 3842;
– TLP 3844-Z.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 5200 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 1300 pc(s) |
| Typ av etikett | Roll |
| Etikettbredd | 10 cm |
| Etikettens höjd | 5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Ljud
| Låda eller huvudkartong kvantitet | 4 pc(s) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.