Zebra Etikett 102 x 51mm, TT, 2000T
HÖJDPUNKTER
- Vit
- Utskriftsteknologi: Termotransfer
- Etiketter per förpackning: 1370 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Produktfärg: Vit, Utskriftsteknik: Termotransfer. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 5,1 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Etiketter per förpackning: 1 370 st, Etiketter per rulle: 1 370 st. Antal per kartong: 12 st
Matt belagd termotransferpappersetikett med permanent lim.
Premium, ljusvit, ultraslät pappersfacestock specialbelagd för optimal prestanda.
– Levereras på 25mm (1″) kärnor
– Rekommenderat band: 5319 vax, 3200 vax/harts
– 1370 etiketter per rulle
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
| Utskriftstyp | Termotransfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 1370 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 1370 pc(s) |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 5.1 cm |
Ljud
| Låda eller huvudkartong kvantitet | 12 pc(s) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.