Zebra etikett 102 x 76 mm, DT, 2000D
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Direkttermisk
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 11160 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 7,6 cm, Maximal rulldiameter: 12,7 cm. Etiketter per förpackning: 11 160 st, Etiketter per rulle: 930 st
-Premium topplackerat direkttermiskt pappersetikett med permanent lim.
-74 m -Rulllängd.
-Rullar säljs endast i lådkvantiteter (12 rullar per låda).
Utskrift
| Utskriftstyp | Direkt termisk |
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 11160 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 930 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 12.7 cm |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 7.6 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Oljeresistent | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.