Zebra Etikett 102 x 76mm, DT, 2000D
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Direkttermisk
- Lim typ: Avtagbart
- Etiketter per förpackning: 11160 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 7,6 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Etiketter per förpackning: 11 160 st
Premium, ultraslät pappersetiketter ger utmärkt utskriftskvalitet. Specialbelagd för optimal prestanda Z-select är idealisk för höghastighetsutskriftsapplikationer. Rekommenderas för ett brett spektrum av applikationer inklusive frakt, dokumentspårning och vårdapplikationer.
Pappersetikett med avtagbart akryllim. Begränsad motståndskraft mot fukt eller nötning.
Utskrift
| Utskriftstyp | Direkt termisk |
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etikettmaterial | Papper |
| Etiketter per förpackning | 11160 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 7.6 cm |
| Typ av lim | Removable |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.